Последни

Хотел Маива - св.Стефан - Охрид, ноќевање со доручек и вечера за 1.070 денари

Хотел Маива - св.Стефан - Охрид, ноќевање со доручек и вечера за 1070 денариХотел Маива, категоризир..

1.070,00 ден.

Пролет во ОХРИД - "Хотел Тино " ЕСКЛУЗИВНО Ноќевање за двајца со појадок + СПА и шише вино во соба само за 2.460 денари

СПА релаксација во "Хотел Тино св. Стефан 4*" ноќевање за двајца со појадок + користење СПА и шише в..

2.460,00 ден.

Релаксација во ски-центар Картала - Благоевград, Бугарија - Хотел Картала

Релаксација во ски-центар Картала -Благоевград,  Бугарија - Хотел Картала"Картала" е живописен ..

1.140,00 ден.

САНДАНСКИ - ИНТЕР ХОТЕЛ САНДАНСКИ 4*

САНДАНСКИ - ИНТЕР ХОТЕЛ САНДАНСКИ 4*  Ценовник за 2018/2019 год.  Цените се во е..

2.790,00 ден.

с. Бања - Хотел Аспа Вила 3* - Банско

 с. Бања - Хотел Аспа Вила 3* - БанскоБонуси 7=6  за престој во период:01.12 – 21.12.2017 ..

1.798,00 ден.

Водопади со термалн бањи во Лутраки! едно ноќевање со појадок за двајца во Hotel Almopia 3* цена од 2.154 ден.

Водопади со термалн бањи во Лутраки! едно ноќевање со појадок за двајца во Hotel Almopia 3* цена од ..

300,00 ден.

GO PRO Camera HERO6 BLACK(CHDHX-601-FW) најдобар квалитет на слика досега

GO PRO Camera HERO6 BLACK(CHDHX-601-FW)најдобар квалитет на слика досегаСензор на слика CMOSСтабилиз..

25.000,00 ден.

БЛАГОЕВГРАД СПА Хотел "Monte Cristo" со перфектен дизајн, 2 ноќевања со појадок , СПА со минерална вода за 2.604 денари

БЛАГОЕВГРАД СПА Хотел "Monte Cristo" со перфектен дизајн, 2 ноќевања со појадок или со појадок и веч..

312,00 ден.

Манастирски комплекс на Охридското крајбрежје - Хотел Манастир Свети Стефан - ноќевање за двајца за 1590 ден

Хотел-Манастир Свети Стефан - ОХРИД Под охридското село Шипокно, во населбата Свети Стефан, &nb..

1.590,00 ден.

Вила Лина 2 - Берово од 580 денари по лице

Вила Лина 2 - БеровоНа само 7 километри од Берово во близина на Беровското Езеро оваа вила нуди смес..

580,00 ден.

Вила Клепало - Берово Ноќевање и опција за ручек со свежа пастрмка или крап од сопствен рибник од 449 денари

Вила Клепало - БеровоНа петнаесет километри од Берово во близина на граничниот премин Клепало скриен..

449,00 ден.

ХОТЕЛ ГОГОВ 25% попуст - 2 лица со појадок и бесплатно користење на СПА и фитнес за 2.250 денари

ХОТЕЛ ГОГОВ - Пехчево 25% попуст / 2 лица со појадок и бесплатно користење на СПА и фитнес..

2.250,00 ден.

Еуро Хотел Градче - Кочани

Еуро Хотел Градче - КочаниЕуро Хотел Градче е лоциран на 6 километри северно од Кочани, на падините ..

150,00 ден.

Ресторан - Рибник Тополник, ЕКСЛУЗИВНО 50% попуст од 2.398 ден. на 1.199 денари

Ресторан - Рибник Тополник, ЕКСЛУЗИВНО 50% попуст од 2.398 ден. на 1.199 денариНа 4 км. од Кочани, в..

1.199,00 ден.

Осоговски Конак - Синоним за Релаксација

Осоговски Конак - Синоним за РелаксацијаНа надморска височина од 1650 метри, 20 км северно од К..

600,00 ден.

GO PRO Camera HERO5 BLACK(CHDHX-501-EU)

GO PRO Camera HERO5 BLACK(CHDHX-501-EU)Опис:Cameracamcorder type: actioncameraeffective pixels: 12 M..

20.000,00 ден.

Манастирски ресторан Лешок - Ноќевање со доручек, ручек и вечера за 1.080 денари

Манастирски ресторан Лешок  - Ноќевање со доручек, ручек и вечера за 1.080 денариЛешочки м..

1.080,00 ден.

Етно Ресторанот Ранч - НОЌЕВАЊЕ ЗА ДВАЈЦА од 1500 денари за 999 денари

НОЌЕВАЊЕ ЗА ДВАЈЦА од 1500 денари за 999 денариЗа две ноќевања добивате гратис вино во соба  од..

999,00 ден.

Вашиот домашен миленик, никогаш повеќе нема да се изгуби - Персонален GPS / GSM тракер MyKi за Вашите миленици за 4,990 денари

Вашиот домашен миленик се изгубил? Сега секогаш ќе знаете каде се наоѓа. Лесен удобен и отпорн на вл..

4.990,00 ден.

ВЛОШКИ ЗА ОБУВКИ од Dr.Batz - Унгарија

ОПШТОКако дел од Batz Унгарија Kft, ние сме едни од водечките производители на удобни обувки во Унга..

108,00 ден.

Loading...