ДРОН - Професионално видео снимање со дрон по ТОП цени!

ДРОН - Професионално видео снимање со дрон по ТОП цени!

Почекајте...

Професионално видео снимање со дрон по ТОП цена!


Ексклузивни видео и фотоматеријали ОД ВОЗДУХ, од различни височини, агли, во движење и статично...

Доаѓаме на терен било каде во Македонија. Опремата е по најмодерни светски стандарди. Снимањето се одвива со дрон (Phantom4).

Може да се снимаат објекти, куќи, вили со околината, плац, имот, фарма, настани и забави -свадби, концерти, собири на луѓе, спортски настани и др.

Снимените материјали можеме да ви ги предадеме необработени или обработени со музика, додатни текстови и слично по договор.

Овие видео и фото материјали можете да ги употребите за ВЕБ, за разни презентации и за емитување на телевизија.

Снимениот видео материјал е во FullHD, а може да биде и до 4К резолуција.

Камерата и стабилизаторот се од најнов тип.

Нема закривување на хоризонтот како кај постарите модели на дронови.

Имаме можност сликата директно да се пренесува на Интернет, на Видео-бим или на ТВ.

Пред да купите ваучер проверете дали терминот што го сакате е слободен. Информации на 070 /541 -304

Цената е за еден час снимање со дрон. За снимање надвор од Скопје се доплатува само трошок за гориво.


Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

  • Производител: ФРАМЕ
  • Код на продуктот: FR01
  • Достапност: На залиха
  • 5.000,00 ден.