Пансион Премиер - Вевчани, едно ноќевање за две лица со вклучен вевчански појадок по цена од 1.450 ден.

Почекајте...

Пансион Премиер - вевчанско уживање со едно ноќевање за две лица со вклучен вевчански појадок по цена од 1.450 ден.


Со купен купон добивате:

Понудата е за две лица и вклучува едно ноќевање во двокреветна соба со вклучен богат вевчански појадок


УСЛОВИ

Купонот може да се искористи 15.11.2018 до 15.12.2018

Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! 

Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби 

Доколку не го искористите купонот до одредениот датум, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Превозот не е вклучен во понудата


Пансион Премиер 

Вевчани е местото на најпосетениот карневал во земјава, традиционален и познат и во странство. Општина Вевчани, или како што жителите си го нарекуваат, Држава Вевчани, е сместена на падините на планината Јабланица на надморска височина од 800 м. Се граничи со Струга а во потесен дел ја допира и граничната линија со Албанија.

Пансионот Премиер е сместувачки објект, лоциран е во самиот центарот на Вевчани,oпремен и уреден  по најновите угостителски стандарди ,во современ стил. Располага со прекрасен поглед кон центарот и целата населба и околината,опремени со комплет тоалет со туш кабина ,клима уред,тв, интернет,а во четири од нив има и  помошно легло (фотелја со развлекување).

На само стотина метри од објектот, се преубавите Вевчански Извори и шеталиштето покрај Вевчанската река,a потоа раскошот на православието сo Црквата Св Никола, Археолошкото наоѓалиште со црквата Пресвета Богородица, петте Свети параклиси, а недалеку над сите нив, се воздигнува Вевчанскиот Личник-планинскиот манастир Свети Спас.

Престојот во Пансион Премиер, Ви дава единствена можност и уживање, да бидете на сред-село во Вевчани, да го почувствувате неговиот дух, пулс на живот и да го соните сонот вевчански.


Резервација:
Доколку сакате да резервирате треба да проверите за слободни места преку формата провери резервација или да ни пишете е-маил на: info@topponudi.com за колку лица, кои дати и број на ноќевања.
Можете да не контактирате и на нашата Facebook група тука
Промени во датумите на резервација можат да се направат само ако има слободни места и со при претходен договор со хотелот!


ВАЖНО!!!
При непристигнување во хотелот Ваучерот ќе се смета за искористен и платениот износ не се враќа !!!
* Понудата е со ограничен број. Хотелот има право да одбие резервација по исцрпување на капацитетот.
Купување на ваучерите се врши само и единствено од сајтот на Topponudi.com, инаку topponudi.com не носи одговорност за понудената услуга!

Во случај да ви понудат да платите на лице место, информирајте не!Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

  • Производител: ТОППОНУДИ
  • Код на продуктот: TopPonudi Premier01
  • Достапност: На залиха
  • 1.450,00 ден.