ОХРИД - "Хотел Тино - Центар" ноќевање за двајца со појадок + неограничено користење СПА (шише вино во соба*) од само 2.460 ден.

ОХРИД - "Хотел Тино - Центар"  ноќевање за двајца со појадок + неограничено користење СПА (шише вино во соба*) од само 2.460 ден.

Почекајте...

ОХРИД - "Хотел Тино - Центар"  - Ноќевање за двајца со појадок + неограничено користење СПА од само 2.460 ден.

Со купен ваучер добивате:
Ноќевање за две лица со појадок
* Шише вино во соба - подарок од Топпонуди со престој од 2 ноќевања
Неограничено користење на СПА центарот (џакузи, парна бања, сауна)
Бесплатен Wi-Fi интернет

Опции на понудата:
ВВ ноќевање за двајца + СПА 2.460 ден 

Услови за користење:

Туристичка такса 40 ден на ден по лице во хотел
Купонот може да се искористи до 20.12.2019
Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби. Можете да не контактирате и на нашата Facebook група тука
Предрезервацијата, трае 1 час
За деца до 5.99 год. сместувањето е бесплатно
За деца од 6 до 12 год. се доплаќа 535 ден. директно во хотелот

Хотел Тино - Охрид
Хотелот е сместен во центарот на градот, на само 5 минути од стариод дел од Охрид. Лоциран на самото шеталиште има прекрасен поглед на целото езеро.
Хотел Тино располага со 2 апартмани и 50 соби. Ресторанскиот простор пак располага со капацитет за 150 гости во внатрешниот дел од ресторанот и 100 гости на терасата.
Во ресторанот може да пробате најразлични специјалитети од македонската кујна, морска кујна или италијански деликатеси. Во хотелот има исто така СПА центар каде ќе можете
комплетно да се опуштите во џакузи, сауна или другите услуги кои ги нудат.

Резервација:
Доколку сакате да резервирате треба да проверите за слободни места преку формата провери резервација или да ни пишете е-маил на: info@topponudi.com за колку лица, кои дати и број на ноќевања.
Можете да не контактирате и на нашата Facebook група тука

Промени во датумите на резервација можат да се направат само ако има слободни места и со при претходен договор со хотелот!
Ви препорачуваме да ја погледенете и понудата од другиот хотел Тино во центарот на Охрид - прва линија до езеро на следниов линк: ТУКА

ВАЖНО!!!
При непристигнување во хотелот Ваучерот ќе се смета за искористен и платениот износ не се враќа !!!
* Понудата е со ограничен број. Хотелот има право да одбие резервација по исцрпување на капацитетот.
Купување на ваучерите се врши само и единствено од сајтот на Topponudi.com, инаку topponudi.com не носи одговорност за понудената услуга!

Во случај да ви понудат да платите на лице место, информирајте не!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

  • 2.460,00 ден.