СПА РЕЛАКСАЦИЈА во Хотел Тино, Свети Стефан 4* - Ноќевање за двајца со појадок + неограничено користење СПА (шише вино во соба*) за 2.460 ден.

СПА РЕЛАКСАЦИЈА во Хотел Тино, Свети Стефан 4* - Ноќевање за двајца со појадок + неограничено користење СПА (шише вино во соба*) за 2.460 ден.

Почекајте...

СПА РЕЛАКСАЦИЈА во Хотел Тино, Свети Стефан 4*
ноќевање за двајца со појадок + неограничено користење СПА (шише вино во соба за две ноќевања*) за 2.460 ден.


Со купен ваучер добивате:
Ноќевање за две лица со појадок
Едно шише вино во соба - подарок од Топпонуди со престој од 2 ноќевања
Неограничено користење на СПА центарот (џакузи, парна бања, сауна, внатрешен базен и базен за деца)
Фитнес центар
Бесплатен Wi-Fi интернет
Бесплатен паркинг

Опции на понудата:
ВВ едно ноќевање за двајца + СПА за 2.240 ден. 


Услови за користење:

Туристичка такса 40 ден на ден по лице во хотел
Купонот може да се искористи до 20.12.2019
Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби. Можете да не контактирате и на нашата Facebook група тука
Предрезервацијата, трае 1 час
За деца до 5.99 год. сместувањето е бесплатно
За деца од 6 до 12 год. се доплаќа 535 ден. директно во хотелот

Хотел Тино Свети Стефан - Охрид - СПА
Хотел Тино Свети Стефан е новиот хотел од ланецот хотели Тино во Охрид. Со поглед кон прекрасното Охридско езеро, и опкружен со природни убавини, хотелот е опремен по највисоки стандарди, со врвна услуга, и претставува совршен избор за ваша комплетна релаксација. На само 4.1 km од центарот на Охрид, Хотел Тино Свети Стефан ви овозоможува бесплатен WiFi пристап и бесплатен приватен паркинг. Хотелот има сензационален надворешен базен, внатрешен базен, детски базен, игротека и сончева тераса како и бар. Собите се опремени со телевизори со рамен екран. Некои од собите имаат поглед кон езерото а некои кон планината во прекрасниот предел со борова шума, а сите имаат сопствена бања. Рецепцијата е на располагање 24 часа на ден, а ресторанот поседува богато мени. Хотелот Ви нуди и можност за рекреација со просторија за пинг понг.

Резервација:
Доколку сакате да резервирате треба да проверите за слободни места преку формата провери резервација или да ни пишете е-маил на: info@topponudi.com за колку лица, кои дати и број на ноќевања.
Можете да не контактирате и на нашата Facebook група тука

Промени во датумите на резервација можат да се направат само ако има слободни места и со при претходен договор со хотелот!
Ви препорачуваме да ја погледенете и понудата од другиот хотел Тино во центарот на Охрид - прва линија до езеро на следниов линк: ТУКА

ВАЖНО!!!
При непристигнување во хотелот Ваучерот ќе се смета за искористен и платениот износ не се враќа !!!
* Понудата е со ограничен број. Хотелот има право да одбие резервација по исцрпување на капацитетот.
Купување на ваучерите се врши само и единствено од сајтот на Topponudi.com, инаку topponudi.com не носи одговорност за понудената услуга!

Во случај да ви понудат да платите на лице место, информирајте не!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

  • Производител: Тино -св.Стефан
  • Код на продуктот: TopPonudi Тино
  • Достапност: На залиха
  • 2.460,00 ден.